-38% 3D pieštukas

3D pieštukas

 • Prekės kodas: 300
 • Prieinamumas: 20
 • 25.99€
 • 16.00€

Prekės aprašymas

Puiki dovana vyresniems vaikams, paaugliams. Tai žaislas skatinantis kūrybiškumą, mąstymą, dėmesio sutelkimą, puiki priemonė atsipalaiduoti. Su šiuo pieštuku jūs galite piešti, kurti, net sukurti sau žaislus, nedidelius aksesuarus: raktų pakabukus, pagyvinti ar net sukurti mobilaus teleono dėkliuką, papuošalus.


3D pieštukas – tai instrumentas, sugebantis piešti ore.
3D pieštuko veikimo principas yra labai paprastas. 3D pieštuke vietoje grafito naudojamas plastikas. Galinėje pieštuko dalyje yra speciali anga, į kurią įsistato plastikas. Įmontuotas mechanizmas automatiškai paduoda plastiką šildytuvui, kur jis išsilydo ir išsispaudžia į išorę lydinio forma.
Spausdinimo galvutės antgalis sušyla iki 240 °С, todėl naudojantis prietaisu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų. Įrenginio matmenys leis patogiai jį laikyti vienoje rankoje. Nežymus įmontuoto mechanizmo triukšmas darbo su pieštuku metu neatitraukia nuo 3D modeliavimo.
Pieštuko konstrukcija užtikrina greitą plastiko pakeitimą, kas suteikia galimybę kombinuoti spalvas ir medžiagas tiesiogiai piešinyje. Naudojama medžiaga gali būti įvairi – tiek ABS, tiek PLA.
Buityje dažniau naudojamas ABS plastikas. Jis ilgaamžis, atsparus dilimui, puikiai tinka klijuoti plastikinius gaminius. Iš PLA pagamintos figūros kokybiškesnės, dėl žemesnės lydymo temperatūros. Tačiau tokio plastiko galiojimo laikas ženkliai trumpesnis nei ABS lydinių.

Pieštukas bus puikus žaislas vaikams. Tai bus ne tik laisvalaikio praleidimo būdas ir galimybė naujai pažvelgti į šiuolaikines pramogas, bet ir prisidės prie vaikų akiračio praplėtimo, erdvinio mąstymo ir motorinių rankų įgūdžių lavinimo.

Reguliariai naudojant 3D pieštuką spausdinimui, Jūsų vaikas žymiai pagerins motorinius savo pirštukų įgūdžius. Jo rankose bus galingas įrankis, kuris vysto vaizduotę ir abstraktų mąstymą.
Be to, ši priemonė yra puikus įrankis, galintis fantaziją paversti realybe. Jūsų vaikas galės savarankiškai sukurti žaislus sau, kad atvers jam kelią į savirealizaciją.

Saugus darbas

Nepamirškite, kad 3D pieštukas – tai elektrinis prietaisas. Jis veikia iš elektros lizdo su 220V, todėl naudojantis šiuo įrenginiu reikia laikytis tokių pat saugumo reikalavimo taisyklių, kaip ir naudojantis bet kokiu kitu elektriniu įrenginiu. Reikėtų paminėti, kad piešimo metu pieštuko galiukas įkaista iki aukštos temperatūros, todėl liesti rankomis keramikinį antgalį darbo su prietaisu metu yra griežtai draudžiama. Kitais atvejais prietaisas yra visiškai saugus. Naudojami plastiko lydiniai, tokie kaip ABS ar PLA, yra visiškai saugūs ir nekenksmingi.

Komplektacija:

 • Pieštukas,
 • 2 vnt ABS plastiko(skirtingų spalvų),
 • maitinimo šaltinis
 • stovas

Duomenys:

 • Temperatūra:160-210 C reguliuojama
 • Maitinimas: 12V 2A pridedamas maitinimo blokelis
 • Naudojama 1,75 mm ABS ar PLA siūlas
 • SU LCD ekranu, kuris parodo rašiklio temperatūrą ir medžiagos tipą
 • Temperatūros reguliavimas automatiniu ir rankiniu būdu
 • Greičio reugliavimas
 • Išmatavimai: 18 x 4,5 x 2,5 cm
 • Svoris: 300 g. su maitinimo blokeliu.

Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Žymos: D, piestukas

Apyrankės - laikrodukai  yra spalvingi, žaismingi  ir padeda atbaidyti uodus, erkes, maša..
3.49€ 2.65€
Vaikų mylimas personažas lietuviškai atkartojantis viską ką jūs sakote katinas Tomas. Jautrios net 6..
13.99€
Didelis lietuviškai atkartojantis viską ką jūs sakote kaktusas. Vieno mygtuko paspaudimu žaislas at..
11.99€
Lazy sofa - oro pagalba lengvai pripuciami ormaisiai. Oro pagalba prisipučiantis, itin lengvas oro g..
19.99€ 13.49€
Naktinė lemputė kuri patiks kiekvienam tiek mažam, tiek dideliam. Galite naudoti kaip naktinę lemput..
10.99€
Magiška piešimo lenta yra įdomus ir paprastas būdas piešti ir akimirksniu piešinį pagyvinti. Ši plan..
9.99€